Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Koliha, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Koliha zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Koliha. Stahujte klipart Koliha v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Koliha? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koliha zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Koliha ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1502
1280x1202
800x751
500x469
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 678 215 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Koliha je v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kostarika ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Cyklista zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Hodina duchů ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, grafika, kliparty, zdarma, cliparts, Ptáci, Koliha, vektorový obrázek, Koliha, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Twitter, web, referáty, seminární práce, Pinterest, word, Instagram, office, prezentace, textové dokumenty, dokumenty, Facebook, kalendář, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Slanina ke stáhnutí, klipart Pomeranč zdarma nebo ilustrace Kulturista ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.