Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Koliha, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Koliha zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Koliha. Stahujte klipart Koliha v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Koliha? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koliha zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Koliha ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1502
1280x1202
800x751
500x469
160x150

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 678 215 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Koliha je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červený autobus ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Průhledný duch zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Kytara ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, Ptáci, zdarma, obrázek, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, Koliha, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, avatar, Twitter, prezentace, Facebook, office, openOffice, web, referáty, škola, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Grilování ke stáhnutí, vektor Škaredá kytka zdarma nebo obrázek Kuchař ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.