Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Koliha, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Koliha zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Koliha. Stahujte klipart Koliha v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Koliha? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koliha zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Koliha ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1502
1280x1202
800x751
500x469
160x150

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 678 215 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Koliha se nachází v kategorii Vektorové kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jesličky ke stažení Podívejte se i na vektor Zralý banán ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Girl zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, vektor, Koliha, Koliha, zdarma, vektorový obrázek, klipart, download, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, obrázek, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: Pinterest, pozvánky, Twitter, avatar, corelDraw, kalendář, Instagram, časopis, textové dokumenty, plakát, škola, PowerPoint, office, památník, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Airbus ke stažení, obrázek Kultivátor ke stáhnutí nebo klipart Prasátko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.