Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kolibřík, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kolibřík zdarma ke stažení

Kolibřík je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Kolibřík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kolibřík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolibřík zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Kolibřík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1551
1280x1241
800x775
500x485
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 184 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: s-light

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kolibřík se nachází v sekci Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Blue Ray přehrávač ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Mapa Ruska zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz psů ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, obrázek, ke stažení, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, Ptáci, ilustrační obrázek, download, Kolibřík, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Pinterest, office, avatar, Twitter, openOffice, časopis, PowerPoint, Instagram, web, prezentace, články, blog, památník, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Prak ke stáhnutí, ilustrace Silueta ježibaby zdarma nebo vektor Pánev ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.