Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kolibřík, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kolibřík zdarma ke stažení

Kolibřík je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Kolibřík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kolibřík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolibřík zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kolibřík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1551
1280x1241
800x775
500x485
160x155

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 184 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: s-light

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kolibřík je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vikingská loď ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Odměrná kádinka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ústa ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, ke stažení, Ptáci, Kolibřík, obrázek, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, download, Kolibřík, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, Pinterest, office, dokument, články, referáty, památník, web, Facebook, plakát, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Grapefruit ke stáhnutí, klipart Žralok zdarma nebo ilustrace Nástroje ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.