Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kolibřík, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kolibřík zdarma ke stažení

Kolibřík je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Kolibřík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kolibřík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolibřík zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kolibřík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1551
1280x1241
800x775
500x485
160x155

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 184 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: s-light

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kolibřík je v sekci Vektorové kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Monster truck ke stažení Podívejte se i na obrázek Zahradnice s růžemi ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Dwight Eisenhower zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, download, Kolibřík, zdarma, Ptáci, obrázek, free, ilustrace, ke stáhnutí, Kolibřík, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: word, fotokniha, inkscape, plakát, office, Twitter, Facebook, textové dokumenty, openOffice, seminární práce, avatar, profilovka, webové stránky, PowerPoint, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Muslimka ke stažení, klipart Vatikán ke stáhnutí nebo ilustrace Vafle zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.