Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kohout, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kohout zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kohout. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kohout. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kohout zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kohout ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 585 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: andinuryadin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kohout patří do sekce Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Email zdarma Podívejte se i na vektor Kolečko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mechanik ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kohout, grafika, Kohout, kliparty, ke stažení, download, klipart, cliparts, vektor, free, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: kalendář, referáty, Instagram, časopis, plakát, škola, word, web, inkscape, památník, Pinterest, dokument, fotokniha, Twitter, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Znak panna zdarma, obrázek Happy New Year ke stažení nebo klipart Pohlednice ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.