Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kohout, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kohout zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kohout. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kohout. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kohout zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kohout ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 585 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: andinuryadin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kohout je v sekci Vektorové obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kosmonaut ke stažení Podívejte se i na obrázek Holub ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Kakadu zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, klipart, vektor, kliparty, ke stáhnutí, Ptáci, Kohout, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, free, grafika, Kohout

Doporučené použití klipartu: blog, škola, office, web, fotokniha, Instagram, corelDraw, word, webové stránky, Facebook, Twitter, PowerPoint, dokument, plakát, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Vysmátá blondýna ke stažení, klipart Sexy žena ke stáhnutí nebo ilustrace Čínský Nový rok zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.