Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kakadu, Ptáci do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kakadu zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kakadu. Klipart Kakadu je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kakadu? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kakadu zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kakadu ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

973x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 104 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kakadu patří do sekce Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Cuketa zdarma Podívejte se i na vektor Upír ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Latté macchiato ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, kliparty, ke stažení, Ptáci, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Kakadu, zdarma, Kakadu, download, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, škola, časopis, corelDraw, referáty, word, web, Facebook, prezentace, openOffice, Twitter, profil, webové stránky, plakát, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Velikonoční králíček zdarma, obrázek Beran ke stažení nebo klipart Štír ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.