Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kakadu, Ptáci do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kakadu zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kakadu. Klipart Kakadu je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kakadu? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kakadu zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kakadu ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

973x1600
778x1280
486x800
304x500
97x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 104 104 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kakadu je v sekci Obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pitná voda ke stažení Podívejte se i na obrázek Píšťalka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Karafiát zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, cliparts, klipart, obrázek, download, ke stažení, vektor, free, ilustrace, zdarma, kliparty, Kakadu, grafika, Kakadu, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Facebook, prezentace, Twitter, fotokniha, openOffice, inkscape, web, dokumenty, památník, corelDraw, Pinterest, textové dokumenty, časopis, seminární práce, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Chlápek ke stažení, klipart Vlak ke stáhnutí nebo ilustrace Racek zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.