Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kachna, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kachna zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kachna. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kachna lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kachna zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kachna ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1358
1280x1086
800x679
500x424
160x136

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 031 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kachna je v sekci Obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Auto ke stažení Podívejte se i na ilustrace Lískový ořech ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Molekula kofeinu zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, Ptáci, ke stáhnutí, download, klipart, ilustrace, Kachna, ilustrační obrázek, obrázek, free, grafika, vektor, Kachna, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, web, škola, word, Facebook, webové stránky, inkscape, časopis, fotokniha, Twitter, Instagram, dokument, profilovka, plakát, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Gerald Ford ke stažení, vektor Sněženka ke stáhnutí nebo obrázek Download zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.