Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kachna, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kachna zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kachna. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kachna lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kachna zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kachna ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1358
1280x1086
800x679
500x424
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 031 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kachna se nachází v sekci Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kuřačka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor CD disk zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz selfie tyčí ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, Kachna, download, zdarma, grafika, cliparts, free, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Kachna, Ptáci, ke stažení

Doporučené použití klipartu: corelDraw, dokument, blog, word, kalendář, inkscape, textové dokumenty, dokumenty, office, referáty, PowerPoint, škola, Pinterest, seminární práce, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Rybář ke stáhnutí, obrázek Stařenka zdarma nebo klipart Citroen 2CV ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.