Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kačer, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kačer zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kačer. Pakliže si chcete obrázek Kačer stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačer zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Kačer ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
342x500
109x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 704 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: paweo111

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kačer se nachází v sekci Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smajlík se slzou ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Silueta ježibaby zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek William Shakespeare ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, Kačer, grafika, obrázek, kliparty, klipart, download, Kačer, Ptáci, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, škola, blog, dokument, webové stránky, Instagram, profilovka, textové dokumenty, profil, dokumenty, web, plakát, referáty, openOffice, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Gerbera ke stáhnutí, ilustrace Dálnice zdarma nebo vektor Ambulance ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.