Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kačer, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kačer zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kačer. Pakliže si chcete obrázek Kačer stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačer zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kačer ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
342x500
109x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 704 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: paweo111

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kačer patří do sekce Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Klaun zdarma Podívejte se i na vektor Havran ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Neuron ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, vektorový obrázek, Kačer, grafika, Kačer, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Ptáci, kliparty, vektor, zdarma, cliparts, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: Pinterest, profilovka, články, dokument, seminární práce, fotokniha, profil, kalendář, referáty, plakát, časopis, škola, pozvánky, Twitter, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Mapa Afriky zdarma, obrázek Škraboška ke stažení nebo klipart Zlatá rybka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.