Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kačer, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kačer zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kačer. Pakliže si chcete obrázek Kačer stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačer zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Kačer ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
342x500
109x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 704 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: paweo111

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kačer se nachází v sekci Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Brouk ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Santa Klaus zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Slánka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, vektor, download, kliparty, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, Kačer, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, Ptáci

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, referáty, blog, openOffice, corelDraw, inkscape, word, seminární práce, web, prezentace, profil

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Jahůdky ke stáhnutí, ilustrace Valentýnka zdarma nebo vektor Karatistka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.