Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kačer, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kačer zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kačer. Pakliže si chcete obrázek Kačer stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačer zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kačer ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
342x500
109x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 704 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: paweo111

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kačer je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Limetka ke stažení Podívejte se i na obrázek Směrová růžice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Dáma s účesem z 30. let zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kačer, obrázek, Ptáci, grafika, cliparts, vektorový obrázek, vektor, Kačer, free, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, ke stažení, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, škola, Pinterest, openOffice, články, PowerPoint, Facebook, dokumenty, dokument, referáty, Twitter, prezentace, profil, corelDraw, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Kafíčko ke stažení, klipart Točená zmrzlina ke stáhnutí nebo ilustrace Liebigův chladič zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.