Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jestřáb, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jestřáb zdarma ke stažení

Jestřáb je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Jestřáb ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jestřáb zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Jestřáb ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1376
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 919 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: antroares

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jestřáb patří do sekce Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Potkan zdarma Podívejte se i na klipart Hudební CD ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Eva u stromu poznání ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, download, Jestřáb, free, zdarma, vektorový obrázek, vektor, kliparty, klipart, Jestřáb, Ptáci, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, openOffice, prezentace, inkscape, plakát, avatar, články, office, profil, seminární práce, corelDraw, word, dokument, Instagram, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Šedá ozdoba zdarma, ilustrace Žirafa ke stažení nebo vektor Tóra ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.