Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jestřáb, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jestřáb zdarma ke stažení

Jestřáb je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Jestřáb ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jestřáb zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jestřáb ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1376
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 919 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: antroares

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jestřáb se nachází v kategorii Obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pouta ke stažení Podívejte se i na vektor Učitel ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Hudební noty zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, ilustrace, klipart, grafika, Jestřáb, download, Jestřáb, Ptáci, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, profil, avatar, profilovka, škola, fotokniha, referáty, památník, seminární práce, plakát, inkscape, Twitter, blog, Instagram, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Mandala ke stažení, obrázek Zákaz vstupu ke stáhnutí nebo klipart Východ zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.