Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jestřáb, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jestřáb zdarma ke stažení

Jestřáb je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Jestřáb ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jestřáb zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jestřáb ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1376
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 919 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: antroares

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jestřáb je v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Broskev ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vlašský ořech zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Symbol míru ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, Jestřáb, Ptáci, obrázek, ke stáhnutí, grafika, cliparts, ke stažení, ilustrace, vektor, zdarma, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, profil, fotokniha, pozvánky, časopis, kalendář, články, Pinterest, Facebook, Instagram, blog, škola, Twitter, openOffice, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Ústřičník velký ke stáhnutí, klipart Hoblík zdarma nebo ilustrace Žena s nepovedeným účesem ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.