Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jeřáb, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jeřáb zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Jeřáb. Stahujte klipart Jeřáb v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Jeřáb? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeřáb zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Jeřáb ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

893x1600
715x1280
447x800
279x500
89x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 940 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jeřáb se nachází v sekci Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hot dog ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kánoe zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Umělé květiny ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, vektor, grafika, kliparty, zdarma, download, ilustrační obrázek, obrázek, ilustrace, Jeřáb, Jeřáb, klipart

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, profil, web, webové stránky, prezentace, corelDraw, referáty, word, office, inkscape, Pinterest, pozvánky, časopis, openOffice, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Akordeon ke stáhnutí, ilustrace Rumba koule zdarma nebo vektor Černá vdova ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.