Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jeřáb, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jeřáb zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Jeřáb. Stahujte klipart Jeřáb v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Jeřáb? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeřáb zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jeřáb ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

893x1600
715x1280
447x800
279x500
89x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 940 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jeřáb se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dýně frajer ke stažení Podívejte se i na vektor Pudink ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Srdce zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, Ptáci, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Jeřáb, free, grafika, Jeřáb, cliparts

Doporučené použití klipartu: články, web, Twitter, word, Facebook, corelDraw, textové dokumenty, památník, pozvánky, dokumenty, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Hvězda ke stažení, obrázek Kiwi ke stáhnutí nebo klipart Vánoční strom 2 zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.