Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jeřáb, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jeřáb zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Jeřáb. Stahujte klipart Jeřáb v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Jeřáb? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeřáb zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jeřáb ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

893x1600
715x1280
447x800
279x500
89x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 940 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jeřáb je v sekci Kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Psí stopa ke stažení Podívejte se i na obrázek Monarcha stěhovavý ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Malpa zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, cliparts, ke stažení, ilustrace, Jeřáb, Jeřáb, kliparty, Ptáci, klipart, vektorový obrázek, vektor, download, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, textové dokumenty, seminární práce, office, prezentace, web, články, dokument, škola, profilovka, památník, kalendář, Twitter, plakát, word

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Zajíc ke stažení, klipart Vrána ke stáhnutí nebo ilustrace Vlk zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.