Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ibis, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ibis zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Ibis. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Ibis. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibis zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ibis ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

915x1600
732x1280
457x800
286x500
91x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 258 530 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ibis je v sekci Vektorové obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žabička ke stažení Podívejte se i na obrázek Tur ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Lžička zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, download, kliparty, obrázek, klipart, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, cliparts, Ibis, Ibis, ke stáhnutí, Ptáci, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, profilovka, inkscape, blog, dokument, Twitter, word, openOffice, fotokniha, seminární práce, Pinterest, profil, škola, office, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Narozeninový dort ke stažení, klipart Adax ke stáhnutí nebo ilustrace Langusta zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.