Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ibis, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ibis zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Ibis. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Ibis. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibis zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Ibis ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

915x1600
732x1280
457x800
286x500
91x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 258 530 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ibis se nachází v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Káva ke stáhnutí Podívejte se i na klipart GAZ 21 zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Znamení býk ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, Ibis, zdarma, ilustrace, Ptáci, cliparts, free, download, grafika, kliparty, Ibis

Doporučené použití klipartu: fotokniha, blog, web, textové dokumenty, Pinterest, dokumenty, škola, památník, seminární práce, profil, openOffice, pozvánky, články, Twitter, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Veselé vajíčko ke stáhnutí, ilustrace Pírko zdarma nebo vektor Čaj ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.