Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Husa, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Husa zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Husa. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Husa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husa zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Husa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1091x1600
873x1280
546x800
341x500
109x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 050 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Husa je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lední medvěd ke stažení Podívejte se i na obrázek Oběšenec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Lamborghini Gallardo zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Husa, vektor, vektorový obrázek, Ptáci, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, grafika, free, kliparty, obrázek, klipart, Husa, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakát, corelDraw, profil, Twitter, textové dokumenty, Facebook, PowerPoint, pozvánky, Instagram, office, škola, Pinterest, časopis, webové stránky, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Klobása ke stažení, klipart Učitel ke stáhnutí nebo ilustrace Trojzubec zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.