Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Husa, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Husa zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Husa. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Husa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husa zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Husa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1091x1600
873x1280
546x800
341x500
109x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 050 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Husa patří do sekce Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatý prsten zdarma Podívejte se i na vektor Horské kolo ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Čarodějnické rekvizity ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Husa, cliparts, download, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, free, kliparty, klipart, zdarma, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, kalendář, dokument, textové dokumenty, prezentace, inkscape, openOffice, webové stránky, web, Instagram, škola, seminární práce, pozvánky, články, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Lenin zdarma, obrázek Jupiter ke stažení nebo klipart Johannes Gutenberg ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.