Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Husa, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Husa zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Husa. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Husa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husa zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Husa ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1091x1600
873x1280
546x800
341x500
109x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 050 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Husa je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sekera ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Jurij Gagarin zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mešita ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, cliparts, grafika, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, Husa, vektor, klipart, download, kliparty, ke stažení, free, vektorový obrázek, Husa

Doporučené použití klipartu: Facebook, textové dokumenty, prezentace, Twitter, dokument, seminární práce, referáty, office, openOffice, Pinterest, webové stránky, Instagram, plakát, corelDraw, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace DVD ke stáhnutí, vektor Tlamovec spící zdarma nebo obrázek Uruguay ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.