Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Holubice, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Holubice zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Holubice. Kreslená ilustrace Holubice je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holubice zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Holubice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1266
1280x1013
800x633
500x396
160x127

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 545 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Holubice se nachází v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ředkve ke stažení Podívejte se i na vektor Děda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Doktorka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, zdarma, Holubice, vektor, Ptáci, grafika, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, Holubice, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: webové stránky, avatar, Twitter, office, kalendář, Instagram, corelDraw, Facebook, časopis, referáty, články, fotokniha, profil, textové dokumenty, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Cola ke stažení, obrázek Jahody ke stáhnutí nebo klipart Stehlík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.