Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Holubice, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Holubice zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Holubice. Kreslená ilustrace Holubice je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holubice zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Holubice ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1266
1280x1013
800x633
500x396
160x127

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 545 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Holubice je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Email ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Lžička zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Irák ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, Ptáci, Holubice, free, Holubice, grafika, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts, obrázek, download, vektor

Doporučené použití klipartu: web, webové stránky, Twitter, textové dokumenty, Pinterest, Facebook, kalendář, avatar, plakát, Instagram, referáty, profil, fotokniha, dokumenty, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Špendlík ke stáhnutí, klipart Drejdl zdarma nebo ilustrace Cizrna ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.