Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Holubice, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Holubice zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Holubice. Kreslená ilustrace Holubice je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holubice zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Holubice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1266
1280x1013
800x633
500x396
160x127

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 545 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Holubice patří do sekce Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kosmonaut zdarma Podívejte se i na klipart Pejsek ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Broskev ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Holubice, vektorový obrázek, ke stažení, download, free, cliparts, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, grafika, ke stáhnutí, obrázek, Holubice, Ptáci

Doporučené použití klipartu: památník, kalendář, PowerPoint, profil, Pinterest, časopis, škola, blog, dokumenty, web, inkscape, seminární práce, avatar, prezentace, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Kytka zdarma, ilustrace Červené víno ke stažení nebo vektor Chmel ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.