Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Holub, Ptáci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Holub zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Holub. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Holub ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Holub lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holub zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Holub ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1058x1600
846x1280
529x800
331x500
106x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 704 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nefigcas

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Holub patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lidé zdarma Podívejte se i na klipart Bezpečnostní kamera ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Ganéša ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, klipart, vektor, Holub, cliparts, grafika, Holub, free, Ptáci

Doporučené použití klipartu: inkscape, PowerPoint, openOffice, profilovka, články, profil, webové stránky, škola, office, Twitter, textové dokumenty, web, seminární práce, fotokniha, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Palec dolů zdarma, ilustrace Stalin ke stažení nebo vektor Chilli papričky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.