Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Holub, Ptáci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Holub zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Holub. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Holub ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Holub lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holub zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Holub ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1058x1600
846x1280
529x800
331x500
106x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 704 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nefigcas

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Holub je v sekci Ilustrační kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční medvídek ke stažení Podívejte se i na ilustrace Stromový dům ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Bagr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, Holub, ilustrační obrázek, cliparts, Holub, zdarma, Ptáci, free, vektorový obrázek, kliparty, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokument, články, fotokniha, inkscape, dokumenty, kalendář, pozvánky, Twitter, Instagram, prezentace, Pinterest, plakát, časopis, office, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Evoluce ke stažení, vektor Akordeon ke stáhnutí nebo obrázek Muffin zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.