Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Havran, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Havran zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Havran. Vektorová ilustrace Havran je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Havran? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havran zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Havran ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1549x1600
1239x1280
775x800
484x500
155x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 296 571 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Falco276

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Havran se nachází v sekci Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční medvídek ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Plachetnice při západu slunce zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Biskup ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Ptáci, obrázek, free, zdarma, kliparty, download, Havran, klipart, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: corelDraw, blog, Facebook, openOffice, Twitter, Pinterest, avatar, office, word, inkscape, PowerPoint, kalendář, fotokniha, referáty, články

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Mapa Gambie ke stáhnutí, ilustrace Roztomilý motýl zdarma nebo vektor Oranžové vajíčko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.