Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Havran, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Havran zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Havran. Vektorová ilustrace Havran je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Havran? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Havran zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Havran ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1549x1600
1239x1280
775x800
484x500
155x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 296 571 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Falco276

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Havran je v kategorii Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Barevná kraslice zdarma Podívejte se i na ilustrace Netopýr ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Vladimir Putin ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, Havran, cliparts, vektor, klipart, ilustrace, Ptáci, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, Havran

Doporučené použití klipartu: openOffice, články, PowerPoint, webové stránky, památník, dokumenty, plakát, prezentace, corelDraw, fotokniha, blog, Instagram, profilovka, Facebook, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Ostružina zdarma, vektor Kavárna ke stažení nebo obrázek Pravítko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.