Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Emu, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Emu zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Emu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Emu nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emu zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Emu ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

954x1600
763x1280
477x800
298x500
96x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 653 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Emu je v kategorii Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční blahopřání ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Popcorn zdarma Mohl by vás také zajímat vektor špenát ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, download, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, Emu, kliparty, grafika, klipart, Ptáci, vektor, ke stáhnutí, obrázek, Emu

Doporučené použití klipartu: avatar, seminární práce, textové dokumenty, Instagram, prezentace, inkscape, pozvánky, časopis, škola, office, památník, web, dokument, Pinterest, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Lízátko ke stáhnutí, klipart Kokos zdarma nebo ilustrace Valentina Těreškovová ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.