Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Emu, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Emu zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Emu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Emu nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emu zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Emu ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

954x1600
763x1280
477x800
298x500
96x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 67 653 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Emu se nachází v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Parník ke stažení Podívejte se i na vektor Rybář ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Karty kříže zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma, vektorový obrázek, Ptáci, vektor, ke stáhnutí, cliparts, klipart, Emu, obrázek, free, ke stažení, Emu

Doporučené použití klipartu: referáty, profilovka, pozvánky, Instagram, office, památník, PowerPoint, seminární práce, profil, Facebook, corelDraw, webové stránky, prezentace, články, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Dálnice ke stažení, obrázek Burundi ke stáhnutí nebo klipart Lebka 3D zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.