Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dudek chocholatý, Ptáci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dudek chocholatý zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Dudek chocholatý. Pakliže si chcete obrázek Dudek chocholatý stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Dudek chocholatý? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dudek chocholatý zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dudek chocholatý ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1226x1600
981x1280
613x800
383x500
122x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 103 662 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: kwstasm83

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dudek chocholatý se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stíhačka ke stažení Podívejte se i na vektor Smrtka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mp3 přehrávač zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, klipart, Dudek chocholatý, zdarma, free, download, vektor, Ptáci, obrázek, ke stažení, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, referáty, fotokniha, kalendář, office, avatar, textové dokumenty, inkscape, corelDraw, Twitter, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Vafle ke stažení, obrázek Jiřina ke stáhnutí nebo klipart Mapa Španělska zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.