Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Drozd šedohlavý, Ptáci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Drozd šedohlavý. Klipart Drozd šedohlavý je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Drozd šedohlavý ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1383
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 138 320 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: yves_guillou

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Drozd šedohlavý je v sekci Vektorové obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Autobus ke stažení Podívejte se i na ilustrace Strašák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Upíří zuby zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, Ptáci, Drozd šedohlavý, grafika, kliparty, cliparts, obrázek, free, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Drozd šedohlavý

Doporučené použití klipartu: pozvánky, profilovka, blog, seminární práce, dokumenty, Facebook, kalendář, škola, referáty, word, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Vánoční pudink ke stažení, vektor Sýr ke stáhnutí nebo obrázek Chipsy zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.