Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Drozd šedohlavý, Ptáci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Drozd šedohlavý. Klipart Drozd šedohlavý je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Drozd šedohlavý ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1383
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 138 320 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yves_guillou

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Drozd šedohlavý se nachází v sekci Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz čůrání ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Racek zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Svíčka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, kliparty, vektor, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, Ptáci, Drozd šedohlavý, ke stáhnutí, Drozd šedohlavý, ilustrace, cliparts, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: avatar, inkscape, word, články, corelDraw, škola, web, referáty, dokument, dokumenty, profil, Instagram, Facebook, kalendář, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Černá kočka ke stáhnutí, obrázek Ovce zdarma nebo klipart Křen ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.