Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Drozd šedohlavý, Ptáci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Drozd šedohlavý. Klipart Drozd šedohlavý je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Drozd šedohlavý ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1383
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 138 320 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yves_guillou

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Drozd šedohlavý je v sekci Obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mikro SD karta ke stažení Podívejte se i na ilustrace Čaj ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Tramvaj piktogram zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Drozd šedohlavý, free, ilustrace, obrázek, Ptáci, download, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, Drozd šedohlavý, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, plakát, avatar, profilovka, openOffice, Pinterest, Facebook, inkscape, prezentace, textové dokumenty, web, dokument, PowerPoint, škola, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Mléko ke stažení, vektor Teploměr ke stáhnutí nebo obrázek Šunka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.