Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Datel, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Datel zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Datel. Obrázek Datel je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Datel lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datel zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Datel ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

868x1600
694x1280
434x800
271x500
87x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 914 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sgbeer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Datel je v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ježíš Kristus zdarma Podívejte se i na ilustrace Mango ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Didgeridoo ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, klipart, Ptáci, vektor, Datel, kliparty, obrázek, download, ilustrace, Datel, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, prezentace, avatar, fotokniha, textové dokumenty, Facebook, corelDraw, kalendář, Twitter, seminární práce, dokumenty, Instagram, památník, články, blog

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Zákaz dětí zdarma, vektor Opera Sydney ke stažení nebo obrázek Vyplazený jazyk ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.