Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Datel, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Datel zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Datel. Obrázek Datel je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Datel lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datel zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Datel ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

868x1600
694x1280
434x800
271x500
87x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 914 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: sgbeer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Datel je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žena s nepovedeným účesem ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Renault Twingo zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mravenec ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, Datel, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, cliparts, kliparty, zdarma, download, Ptáci

Doporučené použití klipartu: referáty, profilovka, seminární práce, kalendář, PowerPoint, profil, fotokniha, webové stránky, web, památník, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Těhotenství ke stáhnutí, vektor Maltézský kříž zdarma nebo obrázek Hroznové víno ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.