Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Datel, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Datel zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Datel. Obrázek Datel je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Datel lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Datel zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Datel ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

868x1600
694x1280
434x800
271x500
87x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 914 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sgbeer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Datel se nachází v sekci Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Velikonoční králíček ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Hlemýžď zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Královna ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, obrázek, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Datel, klipart, download, vektor, ilustrace, Datel, Ptáci

Doporučené použití klipartu: office, dokumenty, web, openOffice, blog, památník, Twitter, avatar, škola, profil, Instagram, časopis, PowerPoint, dokument, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Chlap ke stáhnutí, ilustrace Veselý sněhulák zdarma nebo vektor Cherry rajčata ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.