Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený pták, Ptáci do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený pták zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červený pták. Vektorová ilustrace Červený pták je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený pták zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Červený pták ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1589
1280x1272
800x795
500x497
160x159

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 403 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Scout

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červený pták se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vlak ke stažení Podívejte se i na klipart Kudlanka nábožná ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Lžička zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, free, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, download, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, Červený pták

Doporučené použití klipartu: Facebook, avatar, openOffice, památník, prezentace, pozvánky, blog, office, seminární práce, profilovka, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Strýček Sam ke stažení, ilustrace Rychlovarná konvice ke stáhnutí nebo vektor Oko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.