Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený pták, Ptáci do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený pták zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červený pták. Vektorová ilustrace Červený pták je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený pták zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červený pták ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1589
1280x1272
800x795
500x497
160x159

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 403 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Scout

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červený pták je v sekci Vektorové kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Frankenstein ke stažení Podívejte se i na ilustrace zelená oliva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Vlaštovka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, download, Ptáci, grafika, obrázek, Červený pták, cliparts, free, ilustrace, vektorový obrázek, Červený pták, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, office, fotokniha, inkscape, PowerPoint, články, Facebook, referáty, openOffice, plakát, prezentace, avatar, Pinterest, profilovka, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Zelená ježibaba ke stažení, vektor Oliva ke stáhnutí nebo obrázek Su Ťij zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.