Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený pták, Ptáci do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený pták zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červený pták. Vektorová ilustrace Červený pták je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený pták zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Červený pták ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1589
1280x1272
800x795
500x497
160x159

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 403 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Scout

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červený pták patří do sekce Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tiskárna zdarma Podívejte se i na klipart Čokoládový dárek ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Znak panna ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, kliparty, klipart, zdarma, Červený pták, Červený pták, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, free, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: Instagram, corelDraw, profil, webové stránky, časopis, inkscape, Pinterest, word, fotokniha, office, plakát, PowerPoint, kalendář, openOffice, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Šálek zdarma, ilustrace Velikonoční vajíčko ke stažení nebo vektor Mapa Thajska ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.