Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Arara, Ptáci do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Arara zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Arara. Pakliže si chcete obrázek Arara stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arara zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Arara ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1041
1280x833
800x520
500x325
160x104

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 816 762 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: dinhochiz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Arara je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Elektromobil ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Santova čepice zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Čert ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, Ptáci, ke stažení, grafika, ilustrace, kliparty, free, cliparts, vektorový obrázek, Arara, download, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, fotokniha, webové stránky, památník, dokumenty, Facebook, seminární práce, web, referáty, profilovka, word

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Džus ke stáhnutí, vektor Žluté dýně zdarma nebo obrázek Zničené životní prostředí ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.