Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zapalovač, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zapalovač zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zapalovač. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zapalovač nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zapalovač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Zapalovač ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 54 439 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zapalovač se nachází v kategorii Vektorové kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční pudink ke stažení Podívejte se i na klipart Mapa Velké Británie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Malpa zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Zapalovač, Přístroje, cliparts, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, Zapalovač, download, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, grafika, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: webové stránky, blog, dokumenty, kalendář, Instagram, seminární práce, Facebook, prezentace, časopis, office, profil, Pinterest, dokument, openOffice, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Vlašský ořech ke stažení, ilustrace Žluté vajíčko ke stáhnutí nebo vektor Sluchátka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.