Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Televize, Přístroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Televize zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Televize. Kreslená ilustrace Televize je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Televize zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Televize ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1454
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 170 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Televize je v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Opice ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Velbloud dvouhrbý zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Idaho ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, klipart, vektor, ke stažení, Televize, zdarma, cliparts, grafika, ilustrace, Přístroje, Televize

Doporučené použití klipartu: inkscape, avatar, profil, časopis, Instagram, blog, PowerPoint, webové stránky, openOffice, fotokniha, corelDraw, články, seminární práce, Pinterest, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Eritrea ke stáhnutí, vektor Mapa Keni zdarma nebo obrázek Botswana ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.