Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Televize, Přístroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Televize zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Televize. Kreslená ilustrace Televize je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Televize zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Televize ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1454
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 170 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Televize se nachází v kategorii Ilustrační kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ředkve ke stažení Podívejte se i na vektor Kiwi ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Kanady zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, free, download, Přístroje, ke stáhnutí, Televize, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, ke stažení, Televize, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profil, památník, avatar, PowerPoint, inkscape, Facebook, webové stránky, kalendář, seminární práce, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor GAZ 21 ke stažení, obrázek Sexy žena ke stáhnutí nebo klipart Domeček zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.