Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Osciloskop, Přístroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Osciloskop zdarma ke stažení

Osciloskop je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Osciloskop je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Osciloskop zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Osciloskop ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x847
1280x677
800x423
500x265
160x85

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 042 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: mothinator

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Osciloskop se nachází v sekci Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace VW Scirocco ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Mapa Dánska zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mikroskop ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, vektor, cliparts, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, škola, Twitter, Facebook, textové dokumenty, PowerPoint, corelDraw, prezentace, office, seminární práce, profil

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Rajče ke stáhnutí, ilustrace Party zdarma nebo vektor Studentka lolitka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.