Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Notebook, Přístroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Notebook zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Notebook. Kreslená ilustrace Notebook je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Notebook v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Notebook zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Notebook ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1374
1280x1099
800x687
500x429
160x137

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 384 307 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Notebook je v sekci Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zebra ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zdravotní sestra ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Žluté dýně zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Notebook, cliparts, zdarma, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, kliparty, klipart, ilustrace, Přístroje, free, Notebook, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, prezentace, office, web, corelDraw, profil, textové dokumenty, články, word, památník, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Sněhulák ke stažení, vektor Otázka ke stáhnutí nebo obrázek Chytrý telefon zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.