Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Navigace, Přístroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Navigace zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Navigace. Klipart Navigace je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Navigace zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Navigace ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1239x1600
991x1280
619x800
387x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 475 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: shokunin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Navigace je v sekci Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Podzim ke stažení Podívejte se i na ilustrace Želva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Škaredá kytka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, ke stáhnutí, download, zdarma, vektor, vektorový obrázek, Navigace, cliparts, free, Přístroje, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: web, referáty, webové stránky, inkscape, office, časopis, corelDraw, profil, textové dokumenty, škola, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Pirát ke stažení, vektor Pozor, smrt! ke stáhnutí nebo obrázek Pavučina zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.