Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Monitor, Přístroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Monitor zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Monitor. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Monitor ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Monitor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Monitor ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1050
800x656
500x410
160x131

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 250 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Monitor se nachází v sekci Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dortíček ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Západ Slunce zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Oliva ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, Přístroje, klipart, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, grafika, free, obrázek, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, webové stránky, Facebook, seminární práce, blog, fotokniha, word, PowerPoint, Twitter, časopis, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Párek v rohlíku ke stáhnutí, ilustrace Mapa Dánska zdarma nebo vektor Radioaktivita ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.