Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Monitor, Přístroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Monitor zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Monitor. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Monitor ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Monitor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Monitor ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1050
800x656
500x410
160x131

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 250 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Monitor se nachází v kategorii Obrázky, kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Radiové vlny ke stažení Podívejte se i na klipart Dodávka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Lektvar zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, ke stažení, download, klipart, Monitor, cliparts, Přístroje, zdarma, vektor, Monitor, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: avatar, profilovka, PowerPoint, škola, blog, web, inkscape, seminární práce, fotokniha, plakát, prezentace, Pinterest, Facebook, office, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Fotografka ke stažení, ilustrace Kosa ke stáhnutí nebo vektor Voják zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.