Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mobil, Přístroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mobil zdarma ke stažení

Mobil je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Mobil v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mobil zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mobil ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

836x1600
669x1280
418x800
261x500
84x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 630 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: silverstreak

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mobil je v kategorii Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Adventní svíčky zdarma Podívejte se i na ilustrace Delfín ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Sobi ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mobil, Mobil, cliparts, grafika, kliparty, obrázek, klipart, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, download, Přístroje, ke stažení

Doporučené použití klipartu: kalendář, dokument, plakát, Twitter, dokumenty, seminární práce, prezentace, časopis, škola, referáty, PowerPoint, word, památník, openOffice, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Vlašské ořechy zdarma, vektor Egyptské pyramidy ke stažení nebo obrázek Vrtáky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.