Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mobil, Přístroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mobil zdarma ke stažení

Mobil je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Mobil v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mobil zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Mobil ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

836x1600
669x1280
418x800
261x500
84x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 630 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: silverstreak

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mobil se nachází v sekci Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hamburger ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Ředkvička zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Cyklista ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, free, Přístroje, ke stáhnutí, vektor, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Mobil, Mobil, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, web, avatar, Facebook, dokumenty, seminární práce, webové stránky, památník, corelDraw, openOffice, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Cherry rajčata ke stáhnutí, ilustrace Smajlík s brýlemi zdarma nebo vektor Dort ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.