Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Megafon, Přístroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Megafon zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Megafon. Stahujte klipart Megafon v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Megafon v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Megafon zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Megafon ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 315 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: roshellin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Megafon je v kategorii Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ucho ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Beran zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Oceánie ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, Megafon, cliparts, download, Megafon, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, vektor, free, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, Facebook, plakát, seminární práce, prezentace, Pinterest, inkscape, kalendář, openOffice, profil, památník

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Zničené životní prostředí ke stáhnutí, vektor Vánoční pudink zdarma nebo obrázek Husa ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.