Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lupa, Přístroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lupa zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Lupa. Vektorová ilustrace Lupa je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Lupa? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lupa zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lupa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

360x1600
288x1280
180x800
113x500
36x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 207 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lupa patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Drak zdarma Podívejte se i na vektor Velryba ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Tulipány ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, free, grafika, download, Lupa, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, cliparts, klipart, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, PowerPoint, časopis, Facebook, články, dokumenty, dokument, avatar, referáty, Twitter, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Kulturista zdarma, obrázek Dýně frajer ke stažení nebo klipart Paul von Hindenburg ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.