Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lupa, Přístroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lupa zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Lupa. Vektorová ilustrace Lupa je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Lupa? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lupa zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Lupa ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

360x1600
288x1280
180x800
113x500
36x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 207 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lupa se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Volské oko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Bagr zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek UFO ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, download, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, free, Lupa, kliparty, zdarma, Lupa, klipart, cliparts, vektorový obrázek, Přístroje

Doporučené použití klipartu: Pinterest, corelDraw, PowerPoint, pozvánky, dokument, inkscape, blog, časopis, openOffice, články, profilovka, Instagram, památník, webové stránky, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Stařec ke stáhnutí, ilustrace Symbol muže zdarma nebo vektor Hodina duchů ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.