Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lupa, Přístroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lupa zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Lupa. Vektorová ilustrace Lupa je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Lupa? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lupa zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lupa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

360x1600
288x1280
180x800
113x500
36x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 207 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lupa je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zombie zdarma Podívejte se i na ilustrace Sněžení ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Dinosaurus ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Lupa, kliparty, vektor, klipart, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, ilustrace, Přístroje, cliparts, Lupa

Doporučené použití klipartu: referáty, plakát, word, Pinterest, škola, corelDraw, fotokniha, články, profil, avatar, pozvánky, Instagram, časopis, webové stránky, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Tachometr zdarma, vektor Znak vodnář ke stažení nebo obrázek Jeřáb ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.