Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart LCD televize, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart LCD televize zdarma ke stažení

LCD televize je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart LCD televize je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart LCD televize zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart LCD televize ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 192 109 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: bnsonger47

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek LCD televize je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šunka zdarma Podívejte se i na obrázek Cirkus ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zelená paprika ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: LCD televize, ke stáhnutí, LCD televize, grafika, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, klipart, download, cliparts, kliparty, ke stažení, Přístroje

Doporučené použití klipartu: články, kalendář, webové stránky, seminární práce, škola, dokumenty, PowerPoint, Twitter, blog, textové dokumenty, plakát

Mezi hezké kresby patří i obrázek Narozeninový dort zdarma, klipart Lyžař ke stažení nebo ilustrace Narození Ježíška ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.