Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek LCD monitor, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart LCD monitor zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - LCD monitor. Stahujte klipart LCD monitor v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart LCD monitor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek LCD monitor ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1483
1280x1187
800x742
500x464
160x148

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 836 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart LCD monitor je v sekci Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čokoládové bonbóny ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zničené životní prostředí ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Vajíčka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, ilustrace, download, LCD monitor, vektor, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Přístroje

Doporučené použití klipartu: škola, fotokniha, Twitter, dokumenty, profil, dokument, word, Pinterest, office, PowerPoint, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Treska ke stažení, vektor Mapa světa ke stáhnutí nebo obrázek Eifelovka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.