Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek LCD monitor, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart LCD monitor zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - LCD monitor. Stahujte klipart LCD monitor v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart LCD monitor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek LCD monitor ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1483
1280x1187
800x742
500x464
160x148

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 836 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart LCD monitor se nachází v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Árón plamatý ke stažení Podívejte se i na vektor Ortodoxní katedrála ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Bagr zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, kliparty, ilustrační obrázek, download, vektor, Přístroje, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, cliparts, LCD monitor, obrázek, LCD monitor

Doporučené použití klipartu: web, Pinterest, avatar, časopis, blog, word, pozvánky, inkscape, corelDraw, Facebook, Instagram, seminární práce, textové dokumenty, profil, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Červený smajlík ke stažení, obrázek Zelenina ke stáhnutí nebo klipart Komár zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.