Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kopírka, Přístroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kopírka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kopírka. Pakliže si chcete obrázek Kopírka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kopírka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kopírka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1596x1600
1277x1280
798x800
499x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 536 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kopírka je v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Snubní prsteny zdarma Podívejte se i na ilustrace Jablíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ganéša ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Přístroje, ke stažení, vektor, obrázek, download, grafika, Kopírka, free, zdarma, kliparty, Kopírka, ilustrace, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: Twitter, pozvánky, Facebook, web, corelDraw, PowerPoint, seminární práce, Pinterest, Instagram, openOffice, blog, inkscape, referáty, plakát, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Mapa Maroka zdarma, vektor Adolf Hitler ke stažení nebo obrázek Brokolice ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.