Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kompas, Přístroje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kompas zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kompas. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kompas. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Kompas? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kompas zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kompas ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1592x1600
1274x1280
796x800
498x500
159x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 691 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kompas se nachází v sekci Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kadeřávek ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Holubice zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Spokojený kuchař ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, grafika, zdarma, kliparty, Přístroje, Kompas, download, cliparts, obrázek, free, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, web, referáty, office, word, časopis, Facebook, památník, kalendář, Pinterest, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Čarodějnické rekvizity ke stáhnutí, obrázek Ovce zdarma nebo klipart Krystal soli ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.