Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kompas, Přístroje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kompas zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kompas. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kompas. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Kompas? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kompas zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kompas ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1592x1600
1274x1280
796x800
498x500
159x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 691 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kompas je v sekci Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zákaz mobilů ke stažení Podívejte se i na ilustrace Smajlík čert ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Motýl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, download, vektor, Přístroje, free, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, kliparty, Kompas, vektorový obrázek, Kompas, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, profilovka, dokument, inkscape, corelDraw, Facebook, avatar, články, pozvánky, prezentace, Pinterest, časopis, škola, blog, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Nebozez ke stažení, vektor Bobr ke stáhnutí nebo obrázek Durian zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.