Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kompas, Přístroje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kompas zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kompas. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kompas. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Kompas? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kompas zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kompas ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1592x1600
1274x1280
796x800
498x500
159x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 691 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kompas se nachází v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dýně halloween ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Gramofon zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Longan ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, vektor, download, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, Přístroje, obrázek, vektorový obrázek, grafika, cliparts, ke stáhnutí, free, klipart

Doporučené použití klipartu: office, web, dokumenty, textové dokumenty, seminární práce, corelDraw, Instagram, inkscape, word, články, Pinterest, pozvánky, dokument, profilovka, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Jelen ke stáhnutí, obrázek Maglev zdarma nebo klipart Bumerang ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.