Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kalkulátor, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kalkulátor zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kalkulátor. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Kalkulátor? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulátor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kalkulátor ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1072x1280
670x800
419x500
134x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 576 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gsagri04

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kalkulátor se nachází v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zkumavka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Sushi s mořskou řasou zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Žena s nepovedeným účesem ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, free, Kalkulátor, grafika, Přístroje, klipart, ke stažení, kliparty, vektor, ke stáhnutí, download, ilustrace, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: Twitter, časopis, openOffice, profil, dokumenty, avatar, plakát, památník, referáty, blog, Facebook, fotokniha, web, seminární práce, word

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Píšťalka ke stáhnutí, ilustrace DVD disk zdarma nebo vektor Větrná elektrárna ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.