Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kalkulátor, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kalkulátor zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kalkulátor. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Kalkulátor? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulátor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kalkulátor ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1072x1280
670x800
419x500
134x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 576 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: gsagri04

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kalkulátor se nachází v sekci Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Těhulka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Větrníky - květiny zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Veselá zelenina ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kalkulátor, ilustrační obrázek, cliparts, download, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, vektor, zdarma, free, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: plakát, pozvánky, dokumenty, prezentace, památník, inkscape, časopis, profil, seminární práce, webové stránky, word

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Myšák maska ke stáhnutí, obrázek Poslední minuty zdarma nebo klipart Pudink ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.