Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kalkulačka, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kalkulačka zdarma ke stažení

Kalkulačka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kalkulačka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Kalkulačka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulačka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kalkulačka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 557 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ilnanny

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kalkulačka se nachází v kategorii Ilustrační obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fretka ke stažení Podívejte se i na klipart Vysmátá dýně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Michael Jackson zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, free, Kalkulačka, Přístroje, ilustrace, Kalkulačka, download, grafika, ke stažení, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: corelDraw, prezentace, avatar, kalendář, seminární práce, Twitter, PowerPoint, Facebook, profilovka, plakát, dokumenty, blog, dokument, inkscape, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Belgie ke stažení, ilustrace Kolibřík ke stáhnutí nebo vektor Kuchař zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.