Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kalkulačka, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kalkulačka zdarma ke stažení

Kalkulačka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kalkulačka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Kalkulačka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulačka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kalkulačka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 557 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ilnanny

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kalkulačka se nachází v sekci Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kolečko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kakadu zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Věnec ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Kalkulačka, ke stáhnutí, vektor, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, Přístroje, Kalkulačka, ilustrace, download, kliparty, grafika, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokumenty, články, avatar, kalendář, webové stránky, dokument, corelDraw, profil, památník, škola, prezentace, web, Facebook, plakát, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Smajlík s brýlemi ke stáhnutí, obrázek Pivo v plechovce zdarma nebo klipart Sešívačka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.