Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kalkulačka, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kalkulačka zdarma ke stažení

Kalkulačka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kalkulačka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Kalkulačka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulačka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kalkulačka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 557 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: ilnanny

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kalkulačka je v sekci Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Učitelka ke stažení Podívejte se i na obrázek Fialová kopretina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Velikonoční motiv zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, Přístroje, vektor, Kalkulačka, grafika, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, klipart

Doporučené použití klipartu: avatar, blog, dokument, články, word, office, textové dokumenty, webové stránky, Facebook, corelDraw, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Charles Darwin ke stažení, klipart Vánoční svícen ke stáhnutí nebo ilustrace Saxofon zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.