Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hodiny, Přístroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hodiny zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hodiny. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hodiny nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Hodiny v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodiny zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hodiny ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 49 074 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fzap

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hodiny je v sekci Obrázky, kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růžová ozdoba ke stažení Podívejte se i na obrázek Eiffelovka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor VW Scirocco zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, zdarma, vektor, download, grafika, ilustrace, Hodiny, klipart, obrázek, free, ke stáhnutí, Přístroje, Hodiny, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: word, prezentace, office, Pinterest, PowerPoint, blog, Twitter, škola, corelDraw, inkscape, Instagram, články, referáty, časopis, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Stařenka ke stažení, klipart Tur ke stáhnutí nebo ilustrace Den matek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.