Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hodiny, Přístroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hodiny zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hodiny. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hodiny nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Hodiny v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodiny zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hodiny ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 074 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: fzap

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hodiny je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Meloun zdarma Podívejte se i na ilustrace Warszawa 210 ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kostel ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Hodiny, ke stažení, cliparts, Hodiny, grafika, download, ilustrace, klipart, free, ke stáhnutí, zdarma, Přístroje

Doporučené použití klipartu: openOffice, textové dokumenty, škola, kalendář, PowerPoint, web, památník, prezentace, seminární práce, plakát, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Broskev zdarma, vektor Karafiát ke stažení nebo obrázek Sobi ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.