Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hasicí přístroj, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hasicí přístroj zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hasicí přístroj. Klipart Hasicí přístroj je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasicí přístroj zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Hasicí přístroj ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

688x1600
551x1280
344x800
215x500
69x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 69 409 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hasicí přístroj se nachází v kategorii Obrázky, kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Policistka ke stažení Podívejte se i na klipart Guyana ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Kakadu zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, ke stažení, Hasicí přístroj, download, Hasicí přístroj, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, free, klipart, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: Facebook, web, seminární práce, Pinterest, kalendář, PowerPoint, inkscape, Twitter, plakát, openOffice, textové dokumenty, dokumenty, corelDraw, pozvánky, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart SMS ke stažení, ilustrace Zářivka ke stáhnutí nebo vektor Lamborghini Gallardo zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.