Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hasicí přístroj, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hasicí přístroj zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hasicí přístroj. Klipart Hasicí přístroj je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasicí přístroj zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hasicí přístroj ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

688x1600
551x1280
344x800
215x500
69x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 409 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hasicí přístroj je v kategorii Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žirafa zdarma Podívejte se i na obrázek Rachejtle ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mechanik ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hasicí přístroj, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, Přístroje, Hasicí přístroj, obrázek, download, free, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, památník, škola, webové stránky, profil, web, prezentace, Facebook, blog, kalendář, openOffice, inkscape, dokumenty, avatar, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Zelené vajíčko zdarma, klipart Adventní svíčky ke stažení nebo ilustrace Tukan ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.