Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hasicí přístroj, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hasicí přístroj zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hasicí přístroj. Klipart Hasicí přístroj je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasicí přístroj zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hasicí přístroj ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

688x1600
551x1280
344x800
215x500
69x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 409 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hasicí přístroj je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tygr zdarma Podívejte se i na obrázek Narcis ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Fotoaparát ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, obrázek, cliparts, klipart, kliparty, Hasicí přístroj, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, Hasicí přístroj, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: corelDraw, inkscape, openOffice, prezentace, fotokniha, word, dokumenty, památník, seminární práce, dokument, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Zralý banán zdarma, klipart Bábovka ke stažení nebo ilustrace Sluníčko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.