Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hard disk, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hard disk zdarma ke stažení

Hard disk je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Hard disk je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hard disk zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hard disk ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1504
1280x1203
800x752
500x470
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 586 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: sagar_ns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hard disk je v kategorii Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zralý banán ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Ford Mustang zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pivní lahev ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Hard disk, Přístroje, ilustrace, cliparts, obrázek, download, grafika, Hard disk, free

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, word, Pinterest, dokumenty, corelDraw, dokument, profil, webové stránky, textové dokumenty, plakát, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Hladový smajlík ke stáhnutí, klipart Zamilovaný pár zdarma nebo ilustrace Kuře ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.