Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hard disk, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hard disk zdarma ke stažení

Hard disk je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Hard disk je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hard disk zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hard disk ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1504
1280x1203
800x752
500x470
160x150

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 90 586 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sagar_ns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hard disk je v sekci Vektorové kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Mexika ke stažení Podívejte se i na obrázek Vánoční svícen ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Černý kůň zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, vektor, obrázek, grafika, free, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, Hard disk, klipart, vektorový obrázek, Hard disk, Přístroje

Doporučené použití klipartu: články, office, seminární práce, dokument, prezentace, PowerPoint, corelDraw, škola, openOffice, památník, dokumenty, referáty, textové dokumenty, avatar, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Červivé jablko ke stažení, klipart Barák ke stáhnutí nebo ilustrace Kohout zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.