Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Filmová kamera, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Filmová kamera zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Filmová kamera. Obrázek Filmová kamera je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Filmová kamera? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Filmová kamera zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Filmová kamera ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

828x1600
663x1280
414x800
259x500
83x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 763 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Filmová kamera je v kategorii Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šípek ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Houpací Santa zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Těhulky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, zdarma, Filmová kamera, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, Filmová kamera, free, Přístroje, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, word, seminární práce, referáty, office, časopis, plakát, prezentace, web, pozvánky, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Pneumatika ke stáhnutí, klipart Hodina duchů zdarma nebo ilustrace Zmrzlinový pohár ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.