Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Filmová kamera, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Filmová kamera zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Filmová kamera. Obrázek Filmová kamera je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Filmová kamera? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Filmová kamera zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Filmová kamera ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

828x1600
663x1280
414x800
259x500
83x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 763 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Filmová kamera je v kategorii Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pohřebák ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Gibon zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ruská mapa ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, zdarma, obrázek, ke stažení, free, Filmová kamera, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, Přístroje

Doporučené použití klipartu: seminární práce, textové dokumenty, inkscape, Twitter, Pinterest, pozvánky, články, corelDraw, profilovka, office, PowerPoint, openOffice, web, avatar, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Gorila ke stáhnutí, klipart Dalmatin zdarma nebo ilustrace Kovář ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.