Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart DVD mechanika, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DVD mechanika zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem DVD mechanika. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek DVD mechanika nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD mechanika zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart DVD mechanika ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 150 041 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: witcombem

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek DVD mechanika patří do sekce Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dortíček zdarma Podívejte se i na klipart Kuřačka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Varan ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, zdarma, ke stažení, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Přístroje, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, download, klipart, DVD mechanika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, avatar, dokumenty, prezentace, PowerPoint, Instagram, Pinterest, office, web, Twitter, škola, profilovka, corelDraw, profil, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Parník zdarma, ilustrace Mandle ke stažení nebo vektor Portugalsko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.