Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart DVD mechanika, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DVD mechanika zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem DVD mechanika. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek DVD mechanika nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD mechanika zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart DVD mechanika ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 150 041 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: witcombem

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek DVD mechanika je v kategorii Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Rwandy ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Sud zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz kouření ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: DVD mechanika, kliparty, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, klipart, vektor, zdarma, ke stažení, free, obrázek, ke stáhnutí, DVD mechanika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakát, textové dokumenty, časopis, word, blog, inkscape, dokument, pozvánky, profil, seminární práce, Instagram, referáty, fotokniha, škola, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Jahody ke stáhnutí, klipart Posuvné měřítko zdarma nebo ilustrace CD ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.