Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Domovní alarm, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Domovní alarm zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Domovní alarm. Pakliže si chcete obrázek Domovní alarm stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Domovní alarm? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Domovní alarm zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Domovní alarm ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1144
1280x915
800x572
500x357
160x114

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 145 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Domovní alarm se nachází v sekci Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Palička na maso ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Vidlicový klíč zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Jmenovka na dárky ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, Přístroje, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, Domovní alarm, kliparty, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, download, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, prezentace, textové dokumenty, office, Facebook, openOffice, profilovka, PowerPoint, Pinterest, webové stránky, plakát, word, avatar, Twitter, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Červený autobus ke stáhnutí, obrázek Sršák zdarma nebo klipart Madagaskar ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.