Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Detektor kouře, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Detektor kouře zdarma ke stažení

Detektor kouře je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Detektor kouře je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Detektor kouře v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Detektor kouře ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1097
1280x878
800x549
500x343
160x110

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 861 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mi_brami

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Detektor kouře se nachází v kategorii Obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Čekárna ke stažení Podívejte se i na vektor Mangusta ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Sluchátka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, obrázek, Detektor kouře, vektorový obrázek, Přístroje, zdarma, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, Detektor kouře, ke stažení, cliparts, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokument, blog, články, corelDraw, openOffice, škola, kalendář, profil, Facebook, dokumenty, Instagram, office, webové stránky, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Stavitelný klíč ke stažení, obrázek Tchaj-wan ke stáhnutí nebo klipart Martin Luther zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.