Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Detektor kouře, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Detektor kouře zdarma ke stažení

Detektor kouře je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Detektor kouře je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Detektor kouře v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Detektor kouře ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1097
1280x878
800x549
500x343
160x110

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 861 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: mi_brami

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Detektor kouře je v sekci Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modrý smajlík ke stažení Podívejte se i na obrázek Ústa ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zamilovaný pár zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Detektor kouře, free, vektor, kliparty, zdarma, ke stažení, klipart, grafika, Přístroje, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, textové dokumenty, dokumenty, Twitter, plakát, avatar, corelDraw, seminární práce, Pinterest, word, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Smutný smajlík ke stažení, klipart Pozor vlak ke stáhnutí nebo ilustrace Anděl zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.