Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Detektor kouře, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Detektor kouře zdarma ke stažení

Detektor kouře je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Detektor kouře je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Detektor kouře v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Detektor kouře zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Detektor kouře ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1097
1280x878
800x549
500x343
160x110

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 861 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mi_brami

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Detektor kouře je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bonbon ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Corvette zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz NATO ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, Detektor kouře, ke stažení, zdarma, ilustrace, free, grafika, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, Přístroje, Detektor kouře, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: prezentace, inkscape, škola, Instagram, PowerPoint, kalendář, textové dokumenty, časopis, seminární práce, památník, dokumenty, blog, web, office, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Myanmar ke stáhnutí, klipart Pozor, duchové zdarma nebo ilustrace Peugeot 206 ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.