Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dálkový ovladač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dálkový ovladač. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Dálkový ovladač v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dálkový ovladač ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

492x1600
394x1280
246x800
154x500
49x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 248 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dálkový ovladač je v kategorii Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Čokoládový dárek zdarma Podívejte se i na obrázek Zombie ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Laktóza ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, ilustrace, free, grafika, vektor, ke stáhnutí, Dálkový ovladač, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Přístroje, klipart, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: web, office, profilovka, avatar, škola, Pinterest, dokumenty, referáty, corelDraw, Twitter, dokument, textové dokumenty, webové stránky, PowerPoint, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Portoriko zdarma, klipart Zákaz sezení ke stažení nebo ilustrace Chameleon ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.