Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dálkový ovladač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dálkový ovladač. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Dálkový ovladač v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dálkový ovladač ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

492x1600
394x1280
246x800
154x500
49x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 248 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dálkový ovladač se nachází v sekci Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Domina ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Dáma zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Karatistka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, download, ilustrace, obrázek, grafika, Dálkový ovladač, zdarma, vektor, vektorový obrázek, free, kliparty, Přístroje, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: pozvánky, web, časopis, prezentace, články, inkscape, seminární práce, Twitter, profilovka, openOffice, PowerPoint, referáty, dokumenty, kalendář, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Elvis Presley ke stáhnutí, obrázek Agentka zdarma nebo klipart Třešně ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.