Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dálkový ovladač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dálkový ovladač. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Dálkový ovladač v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálkový ovladač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dálkový ovladač ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

492x1600
394x1280
246x800
154x500
49x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 248 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dálkový ovladač je v kategorii Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dinosaurus ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Jarní květina zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Spící smajlík ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, ke stažení, ilustrace, Dálkový ovladač, free, grafika, Dálkový ovladač, vektorový obrázek, download, vektor, zdarma, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, články, web, profilovka, Pinterest, dokument, plakát, textové dokumenty, avatar, referáty, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Husa ke stáhnutí, vektor Chipsy zdarma nebo obrázek Počítač ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.