Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dalekohled, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dalekohled zdarma ke stažení

Dalekohled je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dalekohled zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Dalekohled ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1558x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 064 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roystonlodge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dalekohled se nachází v sekci Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace GPS Navigace ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Anténa zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Krab ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dalekohled, vektorový obrázek, klipart, Přístroje, obrázek, zdarma, download, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, vektor, free, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: kalendář, profil, fotokniha, Facebook, openOffice, seminární práce, office, inkscape, pozvánky, články, památník, škola, Twitter, referáty, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Učitel ke stáhnutí, ilustrace Most zdarma nebo vektor Modrý motýl ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.