Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Chytrý telefon, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chytrý telefon zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Chytrý telefon. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chytrý telefon zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chytrý telefon ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1504x1600
1204x1280
752x800
470x500
151x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 58 655 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: brucewestfall

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chytrý telefon se nachází v kategorii Ilustrační kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Happy Birthday ke stažení Podívejte se i na vektor Prase ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Španělska zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Chytrý telefon, Přístroje, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Chytrý telefon, ilustrace, cliparts, vektor, klipart, kliparty, download, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, Facebook, profil, pozvánky, časopis, plakát, blog, profilovka, prezentace, corelDraw, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Karl Marx ke stažení, obrázek Sluchátka ke stáhnutí nebo klipart Kokos zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.