Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Buzola, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buzola zdarma ke stažení

Buzola je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Buzola. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buzola zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Buzola ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1058x1280
661x800
413x500
132x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 640 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Buzola patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Laborantka zdarma Podívejte se i na klipart Trojzubec ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Skleněné květiny 2 ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, zdarma, Buzola, grafika, klipart, Buzola, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: web, profil, dokument, časopis, prezentace, openOffice, Pinterest, office, památník, plakát, referáty

Mezi hezké kresby patří i klipart Pytlík zdarma, ilustrace Vánoční přání ke stažení nebo vektor Jehně ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.