Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Buzola, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buzola zdarma ke stažení

Buzola je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Buzola. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buzola zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Buzola ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1058x1280
661x800
413x500
132x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 640 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Buzola je v kategorii Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lékař zdarma Podívejte se i na obrázek Potkan ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Policistka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, klipart, cliparts, Přístroje, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, download, free, vektor, zdarma, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, profilovka, fotokniha, prezentace, škola, seminární práce, dokumenty, Facebook, webové stránky, profil, word, inkscape, PowerPoint, Twitter, avatar

Mezi hezké kresby patří i obrázek Databáze zdarma, klipart Brazilská mapa ke stažení nebo ilustrace Pacient ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.