Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Budík, Přístroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Budík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Budík. Stahujte klipart Budík v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Budík zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Budík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 962 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gustavo Rezende / gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Budík je v kategorii Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Naštvaná žena zdarma Podívejte se i na obrázek Stříhání vlasů ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Volské oko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, grafika, klipart, zdarma, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, Budík, ke stažení, free, obrázek, Přístroje, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, pozvánky, referáty, články, fotokniha, seminární práce, škola, office, prezentace, blog, Pinterest, PowerPoint, Instagram, textové dokumenty, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Včela s květinami zdarma, klipart Strašidelné dýně ke stažení nebo ilustrace Smrkající smajlík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.