Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Budík, Přístroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Budík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Budík. Stahujte klipart Budík v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Budík zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Budík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 93 962 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gustavo Rezende / gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Budík se nachází v kategorii Obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zákaz spinnerů ke stažení Podívejte se i na klipart Espresso ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Hlasitost zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, cliparts, download, obrázek, ke stažení, Budík, Přístroje, free, Budík, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: referáty, PowerPoint, pozvánky, corelDraw, webové stránky, prezentace, inkscape, časopis, dokumenty, openOffice, škola, web, Pinterest, blog, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Charlie Chaplin ke stažení, ilustrace Sušenka ke stáhnutí nebo vektor Horká čokoláda zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.