Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brýle, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brýle zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Brýle. Klipart Brýle je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Brýle v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýle zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brýle ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x654
1280x523
800x327
500x204
160x65

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 59 986 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Brýle se nachází v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Arkansas ke stažení Podívejte se i na vektor Muchomůrky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Fialový dárek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, download, vektorový obrázek, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, Brýle, Brýle, kliparty, Přístroje

Doporučené použití klipartu: openOffice, corelDraw, profilovka, seminární práce, Pinterest, webové stránky, web, office, inkscape, dokumenty, profil, prezentace, fotokniha, pozvánky, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Kvajáva ke stažení, obrázek Kovář ke stáhnutí nebo klipart Modrásek zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.