Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brýle, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brýle zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Brýle. Klipart Brýle je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Brýle v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýle zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brýle ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x654
1280x523
800x327
500x204
160x65

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 59 986 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Brýle je v sekci Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vláček ke stažení Podívejte se i na ilustrace Koš ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Víla zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Brýle, zdarma, free, grafika, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, download, Brýle

Doporučené použití klipartu: web, corelDraw, webové stránky, Twitter, Pinterest, pozvánky, kalendář, office, avatar, časopis, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Parník ke stažení, vektor Umělé květiny ke stáhnutí nebo obrázek Harfa zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.