Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Blue Ray přehrávač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blue Ray přehrávač zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Blue Ray přehrávač. Klipart Blue Ray přehrávač je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blue Ray přehrávač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Blue Ray přehrávač ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1069
1280x856
800x535
500x334
160x107

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 817 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Enriq766

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Blue Ray přehrávač je v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Borůvky zdarma Podívejte se i na obrázek Harfa ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zerene eurydice ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, download, grafika, ke stažení, klipart, ke stáhnutí, free, kliparty, obrázek, Přístroje, Blue Ray přehrávač, ilustrační obrázek, Blue Ray přehrávač, cliparts

Doporučené použití klipartu: office, památník, profil, inkscape, dokumenty, referáty, web, blog, fotokniha, Twitter, webové stránky, články, Instagram, dokument, avatar

Mezi hezké kresby patří i obrázek Sekera zdarma, klipart Zavináč ke stažení nebo ilustrace Šampaňské ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.