Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Alarm, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alarm zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Alarm. Klipart Alarm je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alarm zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Alarm ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1001x1600
801x1280
501x800
313x500
100x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 276 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arvin61r58

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Alarm je v kategorii Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Zambie zdarma Podívejte se i na ilustrace Nektarinka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mapa pokladu ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, klipart, vektorový obrázek, Alarm, ilustrace, download, zdarma, ke stažení, cliparts, obrázek, free, grafika, vektor, Alarm, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, Facebook, Twitter, fotokniha, profil, textové dokumenty, plakát, PowerPoint, profilovka, inkscape, office, web, prezentace, openOffice, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Vánoční hvězda zdarma, vektor Bludiště ke stažení nebo obrázek Kojenec ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.