Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Alarm, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alarm zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Alarm. Klipart Alarm je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alarm zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Alarm ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1001x1600
801x1280
501x800
313x500
100x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 276 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arvin61r58

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Alarm se nachází v kategorii Obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Humr ke stažení Podívejte se i na vektor Domovní alarm ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Buvol zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, free, Alarm, zdarma, ke stáhnutí, vektor, download, cliparts, Přístroje, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Pinterest, referáty, fotokniha, avatar, plakát, dokument, office, články, textové dokumenty, webové stránky, corelDraw, inkscape, PowerPoint, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Fitness ke stažení, obrázek Pirátská loď ke stáhnutí nebo klipart Pirát zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.