Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Alarm, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alarm zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Alarm. Klipart Alarm je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alarm zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Alarm ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1001x1600
801x1280
501x800
313x500
100x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 276 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Arvin61r58

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Alarm patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žena za počítačem zdarma Podívejte se i na klipart Svlačec ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, free, cliparts, ilustrace, Přístroje, kliparty, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, časopis, škola, PowerPoint, inkscape, dokumenty, památník, office, openOffice, profil, web

Mezi hezké kresby patří i klipart Latté macchiato zdarma, ilustrace Upload ke stažení nebo vektor Brouk ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.