Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vlašský ořech, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vlašský ořech zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Vlašský ořech. Stahujte klipart Vlašský ořech v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Vlašský ořech? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlašský ořech zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vlašský ořech ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1556
1280x1245
800x778
500x486
160x156

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 489 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vlašský ořech patří do sekce Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Palma zdarma Podívejte se i na vektor Ryba ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Jižní Súdán ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, Vlašský ořech, ke stažení, Vlašský ořech, Ovoce, kliparty, grafika, free, zdarma, download, obrázek, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokument, pozvánky, dokumenty, časopis, Pinterest, profilovka, seminární práce, kalendář, textové dokumenty, škola, web, plakát, Facebook, word, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Střelec zdarma, obrázek Kytice ke stažení nebo klipart Bubble tea ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.